Hudler

Znáte město Příbor? Případně byli jste tam někdy?

Doplňuji:
Jen mě zajímalo, jestli vůbec někdo tuší, kde to je. Docela pěkné město nemyslíte?

Nejlepší odpověď
anonym

ano byla ale nechápu smysl otázky

Další odpovědi
salsa verde

ano byla jsem tam a byl jste vy někdy ve Frýdku-Místku?

pondělí

ano našel jsem lžíci-náměstí,i nůž,po­tok,ale vidličku jsem nenašel…
a toho psychology znám,toho jsem studoval a psal o něm dizertaci,jinak jeho zná celý svět i když Příbor nee.

oskar

Moje první láska pocházela z města Příbora tak velice dobře.

nabubindes

ano kousek od Ostravy rodiště Sigmunda Freuda

1popelka1

Ano, je pěkné. Krásné náměstí, hezký kostelík… romantika za večera:-) Restaurace a bowling U Zlaté hvězdy doporučuji, ale dlouuuho jsem tam nebyla, přece jen mám Příbor trochu z ruky…

1popelka1

Znám a dokonce jsem jej nejednou navštívila.