Sůwa

Znáte kočičí zákony?

Jak jsem slíbila, posílám kočičí zákony a podle mých zkušeností jsou naprosto dokonalé a pravdivé.
http://letecka­posta.cz/259654557

Nejlepší odpověď
michael69

Také něco přidám:
Kočky jsou prohnanější než psi. Těžko najdete osm koček, které by táhly saně.
(Jeff Valdez)
Když zavoláš psa, přiběhne, Když zavoláš kočku, tak vezme zprávu na vědomí a možná se dostaví.
(Mary Blyová)
Pět rozdílů mezi psem a kočkou:
(zvlášť to poslední,když si vzpomenu na naší jak si s klidem sedne na rozložené faktury. :D

1)Pes je schopen vycítit strach.Kočka je schopna vycítit blbost.
2)Od psa se naučíš,jak milovat.Od kočky se naučíš,jak žít.
3)Pes ti skočí do postele,protože tě má rád.Kočka,protože má ráda svou postel.
4)Pes ti daruje svou lásku navždy.Kočka tě nechá zaplatit za každou chybu.
5)Pes bude běhat kolem tvé práce.Kočka ti bude na práci sedět.

Doplňuji:
jelikož já kočky zbožňuju,tak ještě dodám tyto „kočičí pravidla“ poznáváte tu svou,nebo toho svého mazlíka? Já dokonale. :D
http://www.kocka-info.cz/Clanky/Ar­ticles/Ko--269;i--269;i-pravidla.aspx

Další odpovědi
beer

Heeezkýýýýý ))
Jako by to psali podle mýho Mikeše. Kdoví, esi jim to nediktoval..Je to prevít, kolikrát ani k PC mne nepustí, furt píše s nejakejma kočkama ))

briketka10

moc hezké a pravdivé citáty 🙂
jak na míru ušité pro mýho Ufíka..

http://www.you­tube.com/watch?v=4rb8a­Ozy9t4&feature=rel­mfu
Doplňuji:
tak podobně i zlobí, obíhá celý dům okolo dvířky, nestačím otvírat, ale dveře ještě,nerozbil to né..

mosoj

Mám pětiletého kocourka. Ani se ode mně nehne. Když pracuji leží vedle mně jako pes a na ty papíry si klidně sedne. Když je venku a otevřu okno ihned běží domů.
Dovede vrčet na cizí , odmlouvat a nadávat.
Ano pps je pravdivá.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/492032/IMG_3548­.jpg

Drap

Pěkné – vidím že letecká pošta funguje.

briketka10

toto video je taky moc pěkný 😁

http://www.you­tube.com/watch?v=s13dLa­TIHSg&feature=rel­mfu

u všech se nasměju 🙂

Sůwa

Briketko, řehtala jsem se u toho videa nahlas, naštěstí kocour netuší, že to je i o něm. On mne dokáže rozesmát každé ráno, když usiluje, abych konečně vylezla z postele. To je k neuvěření, co všechno dokáže vymyslet. S ním se opravdu nenudím, ani nemůžu být smutná. Sůwa

briketka10

viď nejhorší je jak se vždycky roztáhne a já si nemám kam sednout, pak mi leží na klíně a zas se nemůžu pohnout..
musíš se jim podřizovat no ale řekni neděláme to rádi ? já jo..
ty videa jsou přesný a je to autobiografie toho kocoura a malíře, jednou mi přišlo první : Jak mě budí moje kočka no to jsem myslela, že se počůrám smíchy 🙂 jsou to miláčkové