Avatar uživatele
Adelexx

Znáte knížky Narnie ?

Znáte knížky Narnie ? Pokud jste je četli líbily se vám ? Mě rozhodně ano Narnie jsou mé nejoblíbenější knížky.

Zajímavá 0 před 3754 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
♥♥♥

Nečetl jsem je

Doplňuji:
Narnie mě nějak nikdy nelákala… Pohádka mě nějak nezaujala (myslím, že více by se líbila menším dětem kolem 10–14let), ale knihy bývají lepší… Myslím si, pro mladší generaci.

Upravil/a: ♥♥♥

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
králjelimán

Nečetl jsem je

nečetl jsem je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabrielle15

četl jsem jen některé

Doplňuji:
Nečetla jsem jen poslední díl ale jinak se mi knížky Narnie líbily ;)

Upravil/a: Gabrielle15

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Ahojky, koukni se na e-shop ELLAMAX. Já tam knížky nakupuju moc ráda, mají moc hezký výběr. Vždycky tam vyberu a děti jsou nadšený :)

Avatar uživatele
Kajolka

Koukala jsem se tam. Nabídka moc hezká. Pro dceru, 5 let bys doporučila nějakou knížku?

Avatar uživatele
Vercule

A co dceru tak zajímá? Jaké má třeba koníčky? Koukni se na e-shop ELLAMAX. Tam mají moc hezkou nabídku knížek :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Moje dcera třeba miluje samolepkové knížky. Znáš je? Jsou super pro děti, zabaví se u nich. Já jsem jí koupila teď tento set https://www.e­llamax.cz/set-emma-pariz-a-kate-londyn/ a trefila jsem se :) Malé se knížky moc líbí, zabaí se u nich. Mně se knížky taky moc líbí. Jsou tematické – Londýn a Paříž. Samolepkami se doplňují nejrůznější zákoutí měst. Moc hezky zpracovaná knížka.

Avatar uživatele
Vercule

No, to zcela určitě bude. Už jsi mu ji dala? Má z ní radost? Líbí se mu?

Avatar uživatele
Vikki.vivi

No, je mu 7, tak myslím, že ta knížka bude přesně pro něj.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, zkus se podívat na e-shop ELLAMAX. Tam dětem knížky vybírám já. Klidně ti i řeknu, co doma máme a co je super. Jen nevím, pro jaký věk knížku hledáš?

Avatar uživatele
Vercule

No a kolik je synoví? :) Já jsem teď koupila malýmu tuhle knížku https://www.e­llamax.cz/ezop-o-zviratkach-versovane-bajky/. A je to moc hezká knížka, právě je zábavná, vtipná a ještě i poučná. To se mi na ní líbí moc :) Ty příběhy jsou navíc rýmované a moc hezky ilustrované :)

Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj holky, dotaz… Potřebuju poradit knížku pro kluka. Čtivou, zajímavou a hlavně aby ho bavila. Máte prosím tip?

Nový příspěvek