Adelexx

Znáte knížky Narnie ?

Znáte knížky Narnie ? Pokud jste je četli líbily se vám ? Mě rozhodně ano Narnie jsou mé nejoblíbenější knížky.

Odpovědi
♥♥♥

Nečetl jsem je

Doplňuji:
Narnie mě nějak nikdy nelákala… Pohádka mě nějak nezaujala (myslím, že více by se líbila menším dětem kolem 10–14let), ale knihy bývají lepší… Myslím si, pro mladší generaci.

králjelimán

Nečetl jsem je

nečetl jsem je

Gabrielle15

četl jsem jen některé

Doplňuji:
Nečetla jsem jen poslední díl ale jinak se mi knížky Narnie líbily ;)

Vercule

Ahojky, koukni se na e-shop ELLAMAX. Já tam knížky nakupuju moc ráda, mají moc hezký výběr. Vždycky tam vyberu a děti jsou nadšený :)

Kajolka

Koukala jsem se tam. Nabídka moc hezká. Pro dceru, 5 let bys doporučila nějakou knížku?

Vercule

A co dceru tak zajímá? Jaké má třeba koníčky? Koukni se na e-shop ELLAMAX. Tam mají moc hezkou nabídku knížek :)

Cizecek.M

Moje dcera třeba miluje samolepkové knížky. Znáš je? Jsou super pro děti, zabaví se u nich. Já jsem jí koupila teď tento set https://www.e­llamax.cz/set-emma-pariz-a-kate-londyn/ a trefila jsem se :) Malé se knížky moc líbí, zabaí se u nich. Mně se knížky taky moc líbí. Jsou tematické – Londýn a Paříž. Samolepkami se doplňují nejrůznější zákoutí měst. Moc hezky zpracovaná knížka.

Vercule

No, to zcela určitě bude. Už jsi mu ji dala? Má z ní radost? Líbí se mu?

Vikki.vivi

No, je mu 7, tak myslím, že ta knížka bude přesně pro něj.

Cizecek.M

Ahoj, zkus se podívat na e-shop ELLAMAX. Tam dětem knížky vybírám já. Klidně ti i řeknu, co doma máme a co je super. Jen nevím, pro jaký věk knížku hledáš?

Vercule

No a kolik je synoví? :) Já jsem teď koupila malýmu tuhle knížku https://www.e­llamax.cz/ezop-o-zviratkach-versovane-bajky/. A je to moc hezká knížka, právě je zábavná, vtipná a ještě i poučná. To se mi na ní líbí moc :) Ty příběhy jsou navíc rýmované a moc hezky ilustrované :)

Honzin8

Ahoj holky, dotaz… Potřebuju poradit knížku pro kluka. Čtivou, zajímavou a hlavně aby ho bavila. Máte prosím tip?