poa.li

Znáte knihu V melounovém cukru od R. Brautigana? Líbí se vám?

Odpovědi
Terryle

Znám, znám, četla jsem ji ve svým nejpotrhlejším nejalternativnějším období. A přiznám se, že si z ní vlastně skoro nic nepamatuju, moc mě tedy asi nefascinovala. Já prostě nikdy na pohádky moc nebyla :o) Vlastně mě to mrzelo, všichni mi to tehdy nadšeně doporučovali… Ale třeba takovej Kerouac a On the Road, to bylo jiný kafe.