vagra

Znáte Karmen Farkašovou?Dnes se dožívá 79 let.V zahraničí ji kritika přezdívala „Edith Piaf z Prahy“.

např.muzikály-Kdyby tisíc klarinetů,Dobře placená procházka

Nejlepší odpověď
annas

Právě poslouchám Hanu Hegerovou a Petra Hapku a jejich Levandulovou.

Jak ten čas všem letí …

Další odpovědi
hanulka11

to je přeci Hana Hegerová

zde se lze dočíst ,jak přišla ke svému uměleckému jménuhttp://www­.bbc.co.uk/czech/in­terview/hegero­va.htm
Doplňuji:
Její písničky mám velmi ráda ,její hlas je nenapodobitelný.

Arni

Můžu se jen přidat k předešlým odpovědím. Prostě hlas Hany Hegerové je nenapodobitelný a nádherný. Mám od ní několik alb a jedna písnička hezčí než druhá. Její Maestro Tango, Pension na předměstí, Rozvod a pod. Co k tomu dodat ? Tady slova nestačí

hanjimka

Hana Hegerová se svým exklusívním hlasem.Nemusím ji vidět ale její zpěv miluji.

mojitek

je skvělá,je to jedna z nejlepších šanzionérek na svete.Mam ji rad

vagra

Souhlasím s vámi.