quentos

10/15. Na to, že jsem jimi kdysi přímo žil (měli jsme v rodině klub po jejich vzoru a podnikali dobrodružné výpravy), je to ostuda – už je to dávno ;{)>

Další odpovědi
iceT

Znám,9\15 správně,ale snad mě omluví to,že komiks jsem nečetla,jen Záhadu hlavolamu,Stínadla se bouří a Tajemství Velkého Vonta.

Heleave1

Jedna chyba, nevzpomněla jsem si jak se Jindra přidal k Mirkovi a Jarkovi. Ale jinak myslím že jsem skoro odborník :D Dodnes si pamatuji jak jsem zkoušela žít Modrým životem. Studená sprcha byla hrozná :D

Kelt

Měl jsem 13/15 . Kdysi jsem to znal doslova. Ale je to doba.

pusinka50

Já je ve své mladické době přímo hltala. Četla jsem všechny knížky. Test ale neudělám, stačily mi první čtyři otázky a pohořela jsem…:-(

Emefej

Znám, 14/15.

badisko

Neznam nikdy jsem jim nefandil …mam 9/15 sel jsem na to vice mene logicky …alespon vim proc mas nick Drap (asi jako Maxmilian Drap) …a ze jsi jako mrne.. zral tento komics taky vime …psal jsi to skrz komicsy..
Otazkou je …proc nam zde davas tuto otazku ?… ale asi mas nejaky echt duvod …

briketka10

11/15
viděla jsem jen film a moc se mi líbil 😁