vecernice

Znáte internetový obchod Zoot?A nakupujete touto cestou?

Koukám po mobilu,ta moje potvůrka už dosluhuje a náhodou jsem se tam dostala,tak by mě zajímalo,jestli s tím máte někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
kazisvět

Obchod trochu sleduji. Založili jej lidé z prostředí reklamních agentur, kteří očekávali, že stačí nápad a ono to pak pojede samo. Teď jsou realitou zklamáni. Mají však k dispozici hodně peněz, tak třeba ještě něco předvedou. Teď moc důvodů k návštěvě „nadnakupovače“ Zoot není, nabídka je velmi slabá. Pokud jsou úspory pro vás hodně důležité, raději nakupujte pomocí srovnávače Heureka.cz.