England1522

Znáte internetový obchod kde se prodává Mafia I jenom v českém jazyce?

Doplňuji:
Tuto hru mám moc rád a naposled jsem jí hrál asi před 3 lety ale nemohu najít žádnou stránku kde se tahle hra prodává v českém jazyce, hraji už půl roku Mafia II taky CZ ale tu jedničku jsem měl vždycky nejradši.

Odpovědi
Sarrow

Snad všechny co se u nás prodávají mají českou lokalizaci (CZ dabing)
Doplňuji:
Ale nemá smysl si to kupovat přes internet, v každém herním obchodě ji najdeš do 200Kč (s dopravou by se to prodražilo)