j.a.n.a.

Znáte hru The sims?

Hra The sims 1,2,3!chci se zeptat jestli ji hrajete(a bavívás)nebo ji znáte a nebo jste o ní slyšely!Já tuhle hru doporučuji-zakládáte město-či rodinu-vedete život podle představ!

Nejlepší odpověď
panenka

Ano znám tuhle hru hodně známých mě jí doporučovalo furt jsem nevěděla co je to za hru.Před půl rokem jsem si kupovala novou multifunkční tiskárnu kde jsem zdarma dostala the sims .Je to opravdu supr hra a můžu říct že mé děti tuto hru ted hrají hodně často.

Další odpovědi
Zuzik

Ano tady tu hru znám a už mám dávno doma všechny 3 díly. Tenkrát jsem ji hrála furt ale teď už mě omrzela. Ale byla to supr hra.

Michal

Ta hra je tak propagovaná,že jí nevěřím.Možná se pletu.

Lucimia

Hrála jsem 1, 2 a teď mám i 3. Vše sice nelegálně, ale vzhledem k tomu, že asi po měsíci ta hra člověka omrzí, tak asi nemá cenu ji kupovat (nebo pro mě to nemá cenu).
Soused 11 letý ale hru hraje skoro neustále, takže pro děti si myslím, že je dobrá. Ale zase aby nebyly u počítače pořád…

Retko

Trojku jsem jeste nehral, tak mozna casem.
Ale vzdy me to zabavi jen na chvilku… :)