Drap

Znáte hlavní města Evropy ? /test/

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/04/2­5/test-hlavni-mesta-evropy-doopravdy-je-znate/#utm_me­dium=stylebox&ut­m_source=atlas­HP&utm_conten­t=position-6&utm_campaign=A
Doplňuji:
Po přečtení názvu jsem si myslel jak je to snadné.Po utevření bylo hůř. Sedumnáct celkové skóré

Nejlepší odpověď
quentos

18/20. „Vy jste v Evropě jako doma! Autoatlas nejspíš vůbec nepotřebujete trefili byste i poslepu…“ ovšem ne, kamioňák opravdu nejsem, nemám řidičák ani na koloběžku :{D>

Nechal jsem se zmást jen u Sarajeva, které jsem hodil kousek vedle (Beograd si pamatuju coby hl. město Jugoslávie a neuvědomil jsem si, že tím je vlastně zároveň i hl. městem Srbska :{D> dobrej chyták), a u Černé Hory, kde jsem váhal mezi srpávnou odpovědí a jednou ze špatných a nakonec vybral tu špatnou :{D> jak už to tak bývá
Doplňuji:
pardon, chybějící čárka před „trefili“

Další odpovědi
anonym

No,mohlo to být lepší,Irsko a tu bývalou Jugoslávii jsem něco popletla.17/20…:D

ten který je

Neuhodl jsem hl.m.Irska a Kypru.:-)

hanulka11

no dost mě mátly ty názvy ,že nebyly vždy ponašem – taky mám 18
Doplňuji:
drape, je fakt, že to vůbec lehký nebylo .....

redy

Zeměpis vám zjevně není cizí.Ve škole vás asi dost bavil.

No nebavil,je to vidět 11/20

briketka10

15/20 něco jsem věděla, ale něco jen hádala i když zemák a děják mě vždy bavil :DD

anonym

Tak mě se povedlo 15/20 , budu si muset sem tam otevřít atlas.

Krčálek

Ty vole čtyři z dvaceti, měl bych se nad sebou hodně zamyslet =D

štamgast

16/20

anonym

Příliš lehké – 19/20, komentář stejný jako u quentose.

P.S. Ve 3 slovech hned 2 chyby, předchozí věta dtto, to se hned tak někomu nezdaří („sedmnáct“, „skóre“, „otevření“).
Neposlalo už náhodou studijní odd. výzvu k navrácení diplomu? Aspoň, že ti to kompenzuje provizní podíl od zenacentrum.cz a populismus jejího publika.