e1232851@trb

Znáte heslo z jedné TV reklamy: „Nevyměknem“? Říkají to proto, že už jsme měkcí a víc to nejde?

Odpovědi
uccello

To asi ne, ale podle mě spíše narážejí na některé typy zženštilých klučíku, které jde často vidět nejen ve městech. Vyhublá postavička, legínky, nagelované obarvené vlásky a v ruce kbelík UGOvy šťávičky. No jestli tohle je prototyp chlapa budoucnosti, tak poťěš klobás. :)

annas

Slogan se objevuje v reklamní kampani, má zvýšit prodejnost hořkého likéru. Slova „Nevyměknoutt“ beru jako
nadsázku.

Říká se, že je třeba vypít kalich hořkosti do dna, i když často přinese hořké ovoce, tedy stát se znova mužem v tom pravém slova smyslu. Zbavit se např. ješitnosti, zženštilosti, samolibosti, nepodléhat módním trendům, zachovat si své vlastní já …

Každý má o „mužnosti“ jiné představy … nelze měřit jednoho člověka jiným člověkem… I muží mají své dny ..

Ale i okolí mužů měkne. Třeba v pravopise. Máme-li větu jen s jedním podmětem „muži“ i (jméno rodu mužského životného) a třeba deseti ženami" vždy napíšeme měkké i.

Takže nejen v pravopise muži ovlivňují ženy …

Zbynas

Je to reklama na určitej likér (nebudem dělat reklamu, že), dokonce tím i potiskli naspodu skleničky – whiskovky. Je to asi v tom kontrastu tak, že tomu likéru se říká „drsoň“ a přeci drsoň nevyměkne :)