jjj123456789

Znáte heslo Vstanou noví bojovníci?

A víte co tím chci naznačit?

Nejlepší odpověď
Mapel

Pokud je tvoje životní aktivita pouze v tomto tvém projevu, tak si možná zasloužíš politivání. A jak naší předkové říkali:
Komu není shůry dáno v apatyce nekoupí.

Další odpovědi
Drap

U tebe to může znamenat jen jediné . Vytvoříš další desítky nicků.

anonym

Asi tím chceš naznačit, že ti bojovníci budou mladí.

Nazdar Bazar

Že jsi naprostý z*mrd co má chuť urážet uživatele a vytvářet si hromady nicků. Jsi ubožák.

mosoj

To víš že znám. Co tím chceš naznačit nevím, ale pravda to může být.

anonym

Už si moc nepamatuji,ale tenkrát šlo o samice,které si vybírají sami.
Doplňuji:
„samy“