Bunnik

Znáte Geocaching? Účastníte se ho? Pokud ano, jak přesně se chováte, naleznete-li krabičku?

Když už najdu kešku, nejsem si jistá, co s ní… jestli si ji mám „vypůjčit“ na nějakou lavičku poblíž, kde bych byla co nejméně nápadná… nebo si prohlížet obsah a logovat se na místě, kde jsem ji našla, ale kde vypadám nápadně až na půdu…

Nejlepší odpověď
BEAES

Já ji několikrát s přítelem našla, v rychlosti jsme se na ni podívali, pokud se tam něco psalo, tak jsem tam písla a do pár minut jsme byli pryč. Většinou je to na takovém místě, kde se moc lidí nezdržuje. Ale pokud je tam něco na delší prohlížení, nevidím důvod si ji nevzít na lavičku a v klidu se podívat.

Další odpovědi
elektrikář

Našel jsem kabelku byly v ní doklady a šeky. Donesl jsem na zastupitekský úřad dovnitř dal svou adresu ale nikdo se mi meozval.Takže dodnes zda jí majitelka dostala zpátky.