Pokročilý

Znáte Geocaching?

Co si myslíte o lidech, kteří GC provozují? Myslíte si, že jde o zajímavý koníček nebo vám takoví lidé příjdou divní? Já GC občas chodím, ale zatím jsem nepotkal nikoho s kým bych si sedl a mé současné kamarády "chození po lese" nebaví..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Je to zaujímavy a užitočný koníček. Spája ľudí.
Je to ako radioamatéri - lovci signálov. (Vďaka nim bola zachránená Nobileho výprava)

Zlatý

Ahoj, kolego! Lovím už třetím rokem a pár mám i založeno. Je to špičková věc - nutí mě se hýbat, jinak mám s motivací občas problém. S GPS naběhám s přehledem 10, 15 km za odpoledne a ani mi to nepřijde. Kde hledáš? :)

Stříbrný

Mě by se to líbilo,dost jezdím na kole i chodím na výlety,jen nemám GPS,ani v mobilu:-(

Zlatý

Hraju čtvrtým rokem a díky geocachingu jsem se dostal do míst, kam bych se sám nikdy nepodíval. Líbí se mi, že je to hra, která se nehraje pro prvenství, uznání, peníze, ale jen pro radost ze hry. Nikde se nepropaguje, nenabaluje se na ni žádná reklama a přesto kačeří spousta lidí. Není pro každého a to je dobře.

Stříbrný

Geocaching jsem objevil v minulém roce. Jsem proti většině "kačerů" již starší ročník, ale tato GPS hra mě nadchla. Jednak jsem ji začal provozovat pro zdraví. Přece jen má člověk nějaký stimul proč se hýbat. Další věc, která se mi líbí při této turistické hře objevování keší, že se člověk doví spousty informací o daném místě. Samozřejmě záleží jak schránku autor připraví. A v poslední řadě mám rád hádanky což si při této hře člověk užije až dost.
Takže, když "mudl" potká podívína, který zdánlivě bezcílně bloumá a neustále se kouká potají dívá do nějaké krabičky v ruce tak to je většinou "gambler geocachingu", ale v dobrém smyslu. Přeji všem stejně chyceným hráčům hodně úlovků.

Zlatý

Gowalla. Foursquare ... atd

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.