Avatar uživatele
funky

Znáte Geocaching?

Co si myslíte o lidech, kteří GC provozují? Myslíte si, že jde o zajímavý koníček nebo vám takoví lidé příjdou divní? Já GC občas chodím, ale zatím jsem nepotkal nikoho s kým bych si sedl a mé současné kamarády „chození po lese“ nebaví..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Terryle, suaeda před 4790 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Je to zaujímavy a užitočný koníček. Spája ľudí.
Je to ako radioamatéri – lovci signálov. (Vďaka nim bola zachránená Nobileho výprava)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Ahoj, kolego! Lovím už třetím rokem a pár mám i založeno. Je to špičková věc – nutí mě se hýbat, jinak mám s motivací občas problém. S GPS naběhám s přehledem 10, 15 km za odpoledne a ani mi to nepřijde. Kde hledáš? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Mě by se to líbilo,dost jezdím na kole i chodím na výlety,jen nemám GPS,ani v mobilu:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Hraju čtvrtým rokem a díky geocachingu jsem se dostal do míst, kam bych se sám nikdy nepodíval. Líbí se mi, že je to hra, která se nehraje pro prvenství, uznání, peníze, ale jen pro radost ze hry. Nikde se nepropaguje, nenabaluje se na ni žádná reklama a přesto kačeří spousta lidí. Není pro každého a to je dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Geocaching jsem objevil v minulém roce. Jsem proti většině „kačerů“ již starší ročník, ale tato GPS hra mě nadchla. Jednak jsem ji začal provozovat pro zdraví. Přece jen má člověk nějaký stimul proč se hýbat. Další věc, která se mi líbí při této turistické hře objevování keší, že se člověk doví spousty informací o daném místě. Samozřejmě záleží jak schránku autor připraví. A v poslední řadě mám rád hádanky což si při této hře člověk užije až dost.
Takže, když „mudl“ potká podívína, který zdánlivě bezcílně bloumá a neustále se kouká potají dívá do nějaké krabičky v ruce tak to je většinou „gambler geocachingu“, ale v dobrém smyslu. Přeji všem stejně chyceným hráčům hodně úlovků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Gowalla. Foursquare … atd

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek