Retko

Znate forum, kde mi lidi mohou zhodnotit moji webovou stranku?

Ahoj. Udelal jsem stranku (da se rict od zelene louky), a chtel bych aby mi ji nekdo zhodnotil. Neznam bohuzel zadne desighnery apod. Chtel bych lidske komentare spis nez automatizovane poukazani na chyby pomoci programu. Znate nejake forum apod. kde to muzu provest?
Kdyztak tady stranka – http://auto-ks.cz ; krome prvniho dotazu muzete klidne ohodnotit, nebudu se zlobit. Diky

Odpovědi
Klaproth

Jdi na https://disku­se.jakpsatweb­.cz/?action=vto­pic&forum=2, tam ti to rozpitvají, až ti to bude nemilé.

Nemáš to responzivní, v době mobilních prohlížečů vážný problém.

anonym

Hrozně amatérské. Chce to mnohem lepší design, a kód také nic extra… Pohraj si alespoň trochu víc ve Photoshopu, ať to nějak vypadá, tohle zvládne udělat i 13ti leté dítě.

eleonnore

Pokud máš Facebook, což podle odkazu na FB stránky na tvých webovkách máš, existuje spoustu skupin a stránek na toto téma. Jedna za všechny:
Unie grafického designu – https://www.fa­cebook.com/grou­ps/uniegd/?ref=br_rs

Kolem webů se také trochu motám, i když jen jako textař. Ale zkusím tedy za sebe:
Design není v první řadě o tom, jak to vypadá, ale jestli to funguje a jestli najdou tvoji návštěvníci to, co hledají. Zkus se sám sebe nebo nezaujatých blízkých/kamarádů zeptat, jestli tam našli vše, co chtěli.
Druhá věc, která je dnes už prakticky povinností, je RESPONZIVITA – tedy pro laika, aby byla stránka dobře zobrazitelná i na telefonech a tabletech. To koukám není a proto bych na tom zkusila nějak zapracovat. Třeba wordpress už má přednastavené ŠABLONY, kterým jen změníš texty a barvy a už jsou takto použitelné univerzálně na všechny zařízení.
Co se týče grafiky, nahoře vidím OŠKLIVOU VĚC S TÍM LOGEM, jak se ti tam dělají ty bílé pixely. To by nemělo být.
Možná víc ZVIDITELNIT, že jste AUTOSERVIS. Na první pohled bych nevěděla, jestli jste autoservis, nabídka leasingů, operativních leasingů, nabídka havarijka nebo podobně. To, co nabízíte, by mělo uživatele okamžitě upoutat.

Jinak chválím dvoujazyčnost, jen bych přidala angličtinu.

Chválím také to, že tam nemáte přehršel zbytečného textu a minimalizovali jste to jen na to nutné. To je v dnešní uspěchané době dobrá věc, nikdo nebude číst romány :)

Grafickou stránku určitě dopilujte, vizuál je velmi zastaralý. Dnes frčí spíš tzv. landing page, to jsou ty stránky, kde jen kolečkem scrolluješ a nemusíš překlikávat na záložkách a vše je rozděleno barevnými pruhy s jednotlivými sekcemi. Tohle zbožňují počítače i mobily :) Příklad zde: http://www.ca­feteria.benefi­tycafe.cz/?gclid=C­jwKEAjw1qHABRDU9qaX­s4rtiS0SJADNzJis­cvxAYMIwOfzLTLvE6V7162­KVF1u_d1Ww51E­Wa4QWphoCLbbw_wcB

Mc Merkurion

… za mně dobrý >>> jednoduchý, přehledný, nemám rád, když na firemních stránkách si grafik vyhraje natolik, že tam člověk pak nic nenajde …

kelley

Třeba tady: https://webtrh­.cz/f5

klokodon

www.warforum.cz
Sekce ArtWork & Developers Hall