Drap

Znáte dětská říkadla ? Zvladli by jste testík ?

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2011/10/0­5/test-znate-detska-rikadla/
Doplňuji:
Také jsem všechny neznal, musel jsem hádat a dvakrát jsem se netrefil

Nejlepší odpověď
annas

Dost jsem jich neznala, spíš odhadovala. Dvě pokračování přiřadila špatně.

Další odpovědi
briketka10

tak jsem pohořela znám to úplně jinak a uhodla jsem jen 5 z 10 ☹

hanulka11

tak některé jsem neznala mám 8 z 10

anonym

Jako babči mi to šlo, až na tu 10. bábovičku. Té jsme vždycky vyhrožovali jinak: jestli se mi nepovedeš, tak dostaneš ránu, že odletíš až k císaři pánu. No a takové řešení testík vážně nenabídl.

anonym

Shoda s Briketkou,os­tuda.S těma bábovičkama,tak my když se nám nepovedly,tak jsme je vyhodili z okna ven!Fakt!!

redy

Chtě nechtě si je údajně opakuji několikrát denně. :D

zl@tk@

9 z 10
Doplňuji:
Na bábovce jsem vyhořela.

veruska

7 z 10 , asi se neodříkávají všude stejně a nebo už si je nepamatuju.