annas

Znáte česká přísloví?

Trochu z jiného soudku:

Přeložte následující přísloví do běžně užívané podoby:

  1. Jedna horní končetina provádí očistu druhé horní končetiny.
  2. Kdo odolává pokušení podlehnout touze nechat dřímat vlastní energii, bývá obklopen chlorofylem.
  3. Časová distance mezi příchodem libovolného individua a termínem k této události vhodným implikuje sebeújmu.

Nejlepší odpověď
Bumbes

1 – Ruka ruku myje.
2 – Komu se nelení, tomu se zelení.
3 – kdo pozdě chodí, sám sobě škodí

vagra

A já to schválně nechal mladším.

annas

Záleží na tom, kdo se namane.

kropitko

to Bumbes k tomu nemám co dodat,snad jen,že na mě právě platí č.3 😁

annas

Bumbesi, já Vás zakousnu! Musel jste být zrovna u počítače?