znáte celé jméno Pabla Picassa?

negoglujte prosím
Doplňuji:
Pablo DiegoJosé Santiago Francisco de Paula Juan Nepomuceno Crispín de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz Blasco y Picasso Lopez

Nejlepší odpověď
panenka

Vím že je velmi dlouhé ale přesně si ho nepamatuji raději ho sem psát nebudu aych nenapsala něco špatně.

Další odpovědi
1popelka1

Pamatuji si jen, že Pablo je první slovo a Picasso poslední a mezi nimi je Diego José Nepomuceno Trinidad – zbylé jména dohromady bez googlu nedám.
Lopéz, jak píše Panenka, tam myslím není, ale tipuji.

Doplňuji:
Tak se Panence omlouvám, Lopéz – příjmení po matce přijal ve svých 20 letech.

anonym

Panenko jen to zkuste já ho taky něvěděla přesně akokukala jsem jak jsem to do dneška komolila

panenka

Pablo Diego de los LOPÉZ to je jediné co jsem si zapamatovala tak nějak mi to i Babička říkala

anonym

do hodiny dám celé jeho jméno ještě chvilku počkám,ale máte celkem dobrou pamět