devi344

Znáte castingovou agenturu ?

Nějak pro chlapce od 15 do 19 let.

Odpovědi
marci1

Odpovědi na otázky ohledně cast. agentur : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=castingov%C3%A9%20­agentury

pusinka50

Jsem evidovaná u jedné castingové agentury již několik let. Je tam milion lidí, kteří očekávají zajímavý výdělek téměř bez práce. Pozvali mě po pár letech i na přefocení aktuální fotografie. Ale neozvali se dosud. Asi za evidenci lidí berou slušné peníze. Ale vzhledem k množství zájemců se ti prostě neozvou…