Toruk

Znáte bezplatné zahraniční úložiště souborů?

Jde mi o stahování, bez nutnosti registrace, podobně jako Ulozlo.cz

Nejlepší odpověď
RQLM

megaupload.com, rapidshare.com, hotfile.com

na spouste z nich se da i vyhledavat, resp. na jinych strankach, ktere to zvladaji (napr. hotfilesearch.com)

Další odpovědi
baghira

přidám třeba 4shared.com
předpokládám, že registrací myslíš placenou registraci, ne pouhé přihlášení k účtu.

anonym

Ubuntu ONE https://one.u­buntu.com/ – 2GB ulozneho prostoru zdarma, jinak za poplatek, pokud sem něco uložíš můžeš k tomu přistupovat odkudkoliv dokonce i ze speciálního prohlížeče pro mobilní telefony.