Andělé

Znáte Badoo?

Přišlo mi dnes poprvé email od Badoo,jestli se chci s někým seznámit.Nemám zájem,ale klikla jsem kamsi,kam to odeslalo na všechny emailové adresy v mém seznamu,že se chci seznámit s mužem.Poslalo to i na adresy mých učitelů ze školy a je mi tedy dost trapně.Podařilo se mi z Badoo nadobro odhlásit.Prosím,když už jsem z Badoo zrušená,nevíte,jes­tli v emailech rozeslané všem bude stále na mě kontakt?Nejsem z toho trapasu nadšená.Moc děkuji za radu

Nejlepší odpověď
beer

Takto poškozených uživatelů je stále víc, chce to zkrátka NEKLIKAT, NEPŘIHLAŠOVAT se a NEOTEVÍRAT všechno co přijde )) A ta tvoje adresa už lidem zůstane, mají to ve schránkách – smůla..