Avatar uživatele
pusinka50

Znáte anomálie? jak to na vás působí, s lítostí nebo odporem nebo to ve vás vyvolává pocit „hlavně, že jsem zdravý(á)“?

http://letecka­posta.cz/730293121

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, anonym před 4070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Několikrát už jsem tento soubor viděla a také různě postižené lidi ve svém okolí. Nedokážu asi přesně popsat, co ve mně vyvolává pohled na takové anomálie. Je to něco mezi lítostí nad člověkem, který má díky něčemu takovému zkomplikovaný život a i běžné úkony jsou pro něj podstatně náročnější. Také ve mně vyvolávají trochu hrůzu. Představa, že něco takového je třeba zvládat čtyřiadvacet hodin a každý den, že je třeba se vyrovnat s pohledy zvědavých a hlavně senzacechtivých diváků, s neomaleností. Samozřejmě je v tom i trocha odporu. Co pro člověka není běžné, toho se svým způsobem bojí nebo štítí. Určitě se dá zvyknout na taková postižení, když je jednotlivec vystavován často blízkosti takového člověka. Tady jsou to deformace zjevné. Kolik lidí však trpí na nemoc (pokřivenost) duše? Tahle pokřivení jsou mnohem záludnější a okolí škodlivá.
Při vývoji lidského plodu sehrává důležitou roli cca 2 tisíce faktorů, které ovlivňují konečnou podobu lidského jedince. Ani si neuvědomujeme, jak velký zázrak je „být normální“. Znám to podle své situace z porodnice. Po porodu jsem u obou dětí nejdřív obhlédla, zda jsou vizuálně v pořádku, zda jim nic nechybí, nebo naopak nenadbývá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

ani jedno co jsi popsala..spis udiv nadtim ja dokaze byt priroda rozmanita a v jednom zinocisnem druhu udelat takove zmneny ..ikdyz nechtene ..zvireci rise je natom podobne jenze ti jini ..ale umaraji a nevystavuji se v cirkusech a podobne ..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Já musím za sebe říct, že ačkoliv jsem hodně citlivý a dost soucitný člověk, takovéhle anomálie ale ve mně vyvolávají hrůzu, hnus a odpor, až pak za tím je lítost. A určitě vím, že bych nemohla žít v blízkosti takového postiženého člověka, dělalo by se mi prostě psychicky špatně a od toho pak fyzicky, nesnesla bych to

před 4070 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek