Sůwa

Znáte adventní kalendář ČT?

Tak trošku mi ho vnutila sousedka, ale třeba máte doma dětičky 🙂
http://decko.ces­katelevize.cz/ad­vent#

Odpovědi
zjentek

neznám ..a nerozumím té části o sousedce a dětičkách. Šlo by dotaz stylizovat snáze?

Sůwa

Zjentek, podíval jsi se na ten kalendář? Je to pro dětičky a sousedka je sice důchodkyně, ale hravá. Stačí?

zjentek

nevím jestli stačí ..co myslíš ty? To vždy říkávala bohemika: zjentek, stačí??

zjentek

jo a fakt to je portál pro dětičky? Určitě?