lexx

Znáte sk. Smokie a posloucháte je někdy?

Opět jedna legenda rock ´n´rollu přijede do našeho kraje.Kdo nevzpomene diskotéky oněch bezstarostných let ozvučněné Tesla B100 stereo a hity jako Lay back in the arms of someone, Pass it around, Living next door to Alice či Back to Bradford…vzpo­mínkami srdce zabolí.
http://img24.cz/i­mages/12615614­271723192391.jpg
No měl jsem uvedeno správně Smokie ale zasáhl cenzor neznalý pop music a tady je výsledek…

Nejlepší odpověď
suaeda

Ano tuto skupinu mého mládí znám dobře stejně tak její hity.

Další odpovědi
briketka10

Ano měla jsem je ráda, když hrají jejich song v rádiu,
tak s nostalgií vzpomínám na mladá léta.Dokonce tuto
neděli jsem byla na jednom s quentosem, ale to je vážně
pravda pravdoucí hrál totiž v Pardubicích turnaj a my si
dali srazík a tam je hráli v jedný hospůdce 😁

Byl na stříbrné pozici z tolika hráčů moc velký úspěch !!

http://www.czecho­pen.net/cz/scrab­ble/

Doplňuji :

Úprava textu se, ale vůbec nepovedla já čtu a
koukám, jak blázen, proč je v otázce Smoki.sk ☹

lex tam měl sk. Smokie a to bylo správně kurnik
šopa !!

ten který je

Znal jsem je,ale jejich desky jsem nevyhledával a nechtěl.Byli pro mě moc vyměklí.:-)

marci1

Poslouchám. Smokie má takové docela příjemné písničky. Neodmyslitelně patří ke nejznámějším skupinám 70. let. 🙂

anonym

Poslechnu občas cestou do práce v rádiu,mají dost měkčí hudbu,ale líbivou.
Rád zavzpomínám na mládí.
Musel to opravit opravdu znalec muziky!!!

Luxx

znám a někdy je poslouchám.. před 2 rokama v létě koncertovali u nás v Novém Jičíně, ale bohužel jsem nemohla jít
jsou fajn

annas

Omlouvám se, dnes mám nějaký špatný den. Smokie – smoki – e mně vypadlo. To Smokie.sk jseu praviala podle českého Smokie.cz.