Znáte a máte rádi rockovou kapelu „Odyssea“?

Otázku sem již vložil,ale mazal to zase smazal,jen nechápu proč!!!
Co to zas porušilo!!!!?
Jsem ze západních a kapela také,vyrůstal jsem na jejich muzice,proto se ptám,jetsli ji někdo s podobným osodem a kdo kapelu znáte a posloucháte.
Díky za názory.
Jugar
Doplňuji:
Není ot žádná reklama,jen můj dotaz:
http://bandzo­ne.cz/odyssea

Odpovědi
Drap

Neznám, neposlouchám.

midlajs

Tez neznam, neposloucham. Mainstream to asi neni …

gagaga

my jsme spolu urcite jugar nekdy tancovali :))
mozna i … :))
a Elegie..caje ..
ja nosila oranzove triko a na nich jejich nazev ..
jezdili jsme vsude ..po klubech ..o vikendech ..
i Prichovice ..Dolni ( nebo Horni ) ?Lukavice ..ja uz si to vsechno nepamatuju ..
Vseruby ..
:)

  • iv-

anonym

Jasná věc Gaggo,elegue byly taky občas,já to valím dodnes párkrát do roka na big boši,jestli bereš,tak tě zvu na 9.5.na CI5 http://bandzo­ne.cz/ci5plzen­,co ty na to?Hrajou tam moji kemoši,ha!!!V př­íchovicích na ostrově jsem taky byl,jéé tam to býjvávalo,i lukvici znám,Odysseu znám osobně a hlavně Vaška Běhavýho,byl jsem mu na 60tinách u něj v poli u lnářů,tak napiš,triko neber!!!!

gagaga

triko uz by mi asi nebylo :)
diky za pozvani…ale neziju v Cechach .
a kdyz tam jednou za mesic jedu, tak mam " plno "…
uzivam si synu, pratel a domu .. :)

  • iv-

anonym

já vím,kde jsi,ale přesto ta pozvánka na zavzpomínání platí,snad někdy jindy u mě na gardenu kousek od Plzně,čao a klidně napiš,
Branikus64@seznam.cz