Pokročilý

Znásilnění a vražda

No chápete to? Ted bylo v televizi ze (asi 19ti lety) kluk ktery pred 6ti lety znásilnil a zabil 13ti letou holku muze zitra na svobodu. NO KDE TO JSME? JE TO NORMALNI??? JA BYCH HO ZAVŘEL NA DOSMRTI!
Doplňuji:
Ano! Kazdy druhy zloděj dostane vic nez takovéhle hova..! Tohle dokaze člověka opravdu rozzhavit do bíla kdyz si uvědomí ze on je venku a moje dítě muze byt "to dalsi!" Urcite vi dobre proc se schovává v ústavu! ...v tomhle státě je opravdu takovy bor...!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Taky jsem to viděla a přijde mi to jako včera, když to oznamovali, že ji zabil. Je to hrozný, myslím, že chce zůstat v tom ústavu ne protože, že by zpytoval svědomí, ale protože by ho lidi umlátili! Zmetka!!
Dodnes nechápu, jak u nás může existovat zákon,který vraha pošle za mříže na pár let a podvodníka na pomalu čtvrt století.

Další odpovědi:

Stříbrný

Nechápu to, ale vyhledem k tomu, že to není jediný takový případ, nějak mě to přestává překvapovat. Spíš mě to rozčiluje stejně jako Vás.
Není to normální, ale bohužel běžné, a to až příliš.
Naše zákony a možnosti pro takové lidi jsou prostě poněkud "nedokonalé" a dovolují soudcům rozhodovat nespravedlivě a na základě nepochopitelných věcí. A pak často dochází k tomu, co píše kolegyně, podvodník a zlodějíček, kteří sice kradou, ale ničí život tím neohrozí ostanou pětadvacet a vrah jde za pár měsíců domů, pokud ho vůbec zavřou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.