COVERENDER

Znásilnění a vražda

No chápete to? Ted bylo v televizi ze (asi 19ti lety) kluk ktery pred 6ti lety znásilnil a zabil 13ti letou holku muze zitra na svobodu. NO KDE TO JSME? JE TO NORMALNI??? JA BYCH HO ZAVŘEL NA DOSMRTI!
Doplňuji:
Ano! Kazdy druhy zloděj dostane vic nez takovéhle hova..! Tohle dokaze člověka opravdu rozzhavit do bíla kdyz si uvědomí ze on je venku a moje dítě muze byt „to dalsi!“ Urcite vi dobre proc se schovává v ústavu! …v tomhle státě je opravdu takovy bor…!!!

Nejlepší odpověď
anetadela1

Taky jsem to viděla a přijde mi to jako včera, když to oznamovali, že ji zabil. Je to hrozný, myslím, že chce zůstat v tom ústavu ne protože, že by zpytoval svědomí, ale protože by ho lidi umlátili! Zmetka!!
Dodnes nechápu, jak u nás může existovat zákon,který vraha pošle za mříže na pár let a podvodníka na pomalu čtvrt století.

Další odpovědi
Nuk nuk

Nechápu to, ale vyhledem k tomu, že to není jediný takový případ, nějak mě to přestává překvapovat. Spíš mě to rozčiluje stejně jako Vás.
Není to normální, ale bohužel běžné, a to až příliš.
Naše zákony a možnosti pro takové lidi jsou prostě poněkud „nedokonalé“ a dovolují soudcům rozhodovat nespravedlivě a na základě nepochopitelných věcí. A pak často dochází k tomu, co píše kolegyně, podvodník a zlodějíček, kteří sice kradou, ale ničí život tím neohrozí ostanou pětadvacet a vrah jde za pár měsíců domů, pokud ho vůbec zavřou.