Znáš i jiné rčení jako je:

: čučí jako bacil do lékárny,bojí se jak čert kříže,leze to s tebe jak z chlupaté deky........

Nejlepší odpověď
dudu

Čumí jak nemocné tele.

Další odpovědi
tom004

Třeba,„čumí,jak čerstvě vyoraná myš“,„čumí jak bagr do myší díry“,„no a teď jsi z toho první ročník co?“,víš,kde nechal tesař díru,né?",a víc mne nenapadá.A ta deka mi připomněla knedlíky,co budou dnes k obědu,tak vám všem přeji dobrou chuť.

fortin

Čučí jako sviňa ze křa.
Hele buď tak benevolentní a oplodni mi róru.
Nepořádek – Hotová fukušima.

Drap

Jak slon v porcelánu…kouká jak sova z nudlí......spra­vil to jak sviňa bránku..........