Persi147

známky- škola

Zdravím. Chodím do druháku a mám problém se známkama. Od začátku školního roku jsem už nasbíral 8 pětek. Problém se známkama jsem neměl nikdy. Nikdy jsem se moc neučil, protože 3jky na vysvědčení mi prostě stačili a šprtat se kvůli vyznamenání mi prostě nedává smysl… Prvák byl v pohodě, možná mi přišel i lehčí než 9 třída, ale jak jsem nastoupil do druháku, tak to vše začalo. Dostal jsem pár pětek a tak jsem se začal učit každej den, ale stejně mám pořád špatné známky. Mám teď úplný odpor ke škole. Vůbec se mi tam nechce, jsem pořád vystresovanej a při další pětce přemýšlím, že změním školu. Navíc mě po par desítkach minut učení rozbolí hlava, což se mi nikdy v minulosti nestávalo. Nevíte co se děje ? Co mám dělat ?
Prosím o radu.. už mi z toho fakt začíná drbat. :(

Odpovědi
Slayer5

Myslím, že je to nějaká duševně tělesná (psychosomatická) porucha zdraví. Zkus si něco takového najít na internetu.

ivzez

Problém podle mne bude nejspíš v tom,
že nejste zvyklý, a že se neumíte učit.

Vyzkoušejte různé metody a způsoby
přípravy do školy a používejte to, co
Vám bude nejlépe vyhovovat.