Anka1597

Znamená to, že když Klaus vyhlásil amnestii…

… že pustí také Ratha? Vztahuje se na něj amnestie? Předem děkuji za odpověď. 🙂

Nejlepší odpověď
pusinka50

Pokud vím, tak Rath nebyl ještě odsouzen, takže nevztahuje

Další odpovědi
Wang

Klaus a jeho parta to mají dobře vymyšlený. Potřebují z basy dostat ven všechny svý kolegy, kteří se nechali chytit při majetkově-trestný činnosti (=všechny ty velký tuneláře a podvodníky). O ty tu v celý amnestii jde. A taky o ty, co řídili vožralý a někoho při tom sejmuli.Kdyby dostali amnestii jen tihle braši, bilo by to příliš do očí. Proto to kluci v čele s Klausem udělali takhle celoplošně. Vědí, že notorický čórky a malý zlodějíčky systém poměrně brzy zase pochytá zpátky do basy. A těch, kteří se z toho poučí, jak šafránu.

BANAN93

zvláštní co ? Ratha prostě dali ..... chtěl bych vědět co Rath udělal, že ho odstřelili ?
Doplňuji:
myslím co udělal jim – jinak asi kradl taky – jako všichni ...... u nás to už takhle chodí dlouho ...... „chceš něco zařídit a kolik dáš? "
Když by třeba lid svhrl vládu a šel za Rathem do vězení a řekl "tak co poučil ses ? teď tu můžeš vládnout všemu, ale budeš co nejlépe vykonávat vše v zájmu lidu ..... jinak si ani nebal“ :D

anonym

co jsem slyšela, tak klaus dává amnestii i těm, co jsou ještě v řízení, tedy nejsou ještě odsouzení…takže by mohl pustit i ratha…ale v tom případě se divím, že ho ještě nepustil :/

cukrar

stačí si přečíst zákon o amnestii a budet vědět, proč nelze Ratha pustit. Je velice jednoduché nadávat na všechno a všechny. Máte na to ústavní právo.
Využijte ho.

bolak

Rath na hrath!!!

:p