jan1523

Znamená to, že je VŠ nekvalitní, když přijímá přihlášky až do 31.5.?

Nejlepší odpověď
Lucijej

To určitě ne. Lhůtu pro podávání přihlášek si každá škola může stanovit podle svého uvážení.

Další odpovědi
anonym

To vůbec ne. Jsou ale obory, kam se studenti neženou stejně nadšeně jako na pajdák nebo na práva. S kvalitou školy to nesouvisí, spíš je to o potřebě naplnit patřičné kvóty, aby se vyplatilo otevřít ročník.

M.

Jak je zmíněno, připadají mi spíše mazaní. Člověk si podá přihlášku na náročnější školu, tam ho nepřijmou a pak najde tuto, kde by měl ještě šanci :)