namdaniela

Znamená to něco, když se mi kluk svěřil, napsal mi, že jsem hezká, ale osobně na mě nedokázal promluvit?

Ahoj
Mám ráda jednoho kluka, se kterým jsem chodila do třídy… minulý rok jsme spolu seděli… pořád mě provokoval… čmáral do sešitu atd… myslela jsem si, že je to ten typ kluka, co střídá holky a dělá frajera… ale postupně jsem poznala, že je jiný… bavil se se mnou… zastal se mě…tenhle rok jsme každý v jiný třídě… už se spolu nebavíme… vždycky se potkáme na chodbě… řekla jsem kamarádkám, že toho kluka mám ráda… on se to dozvěděl a já mu to i napsala… ve škole přede mnou dělal blbosti… bavil se s mojí kámoškou… pořád na mě koukal… vždycky se náhodně potkáme… jednou mu nadával jeden kluk… byl hodně smutnej… tak jsem mu napsala… myslela jsem si, že mi neodepíše… ale odepsal a svěřil se mi… tak jsme si psali… ve škole se na mě pak pořád smál… zdravil mě… pak mi napsal, že jsem hezká… psal si se mnou, ale ve škole nedokázal na mě promluvit… ted si spolu už nepíšem… vždycky když se rozhodnu na něj zapomenout, tak se něco musí stát… kamarádky mi říkají, že mě má rád, jen se přede mnou stydí… a nedokáže mi to říct… ale já nevím :/ pls poraďte
Jestli si myslite, že moje kamarádky mají pravdu :/

Nejlepší odpověď
quentos

Kamarádky mají téměř určitě pravdu. Nikde není psáno, že nemůžete udělat první krok vy.

Další odpovědi
Alesh

A s čím chceš poradit?

Drap

Netuším, s čím chceš poradit. Nejprve si to včechno srovnej v hlavě.