hanulka11

zkus to zde http://www.fan­tasyobchod.cz/pri­vesky-amulety-keltske-c-47_110_112.html

prohlídnout je tam nalevo rozdělení tak třeba někde najdeš co znamená tento motiv

Další odpovědi
fablen

je to spirála. Mám je také ráda.

Keltská spirála působí na své okolí jako biogenerátor – má velmi silné harmonizující a zklidňující účinky. Přikládáním na určitá místa na těle doplňuje životní energii. Spirálu vyrobenou z lehkého kovu můžeme používat jako přívěšek, nebo nosit ji pouze u sebe v kapse. Umístěním pod sklenku či jinou nádobku s tekutinami již za několik minut dochází k příznivým molekulárním změnám.