Známému doslova teče ze zadku spousta krve, jsou to"jen" hemoroidy nebo něco horšího?

Nejlepší odpověď
rybíz

Okamžitě volejte 155!!! Není to žádná legrace, je to velmi vážné. Neotálejte!

Další odpovědi
Miroslavst

Může se jednat např. i o perforaci střeva, lidově protržení.
Hrozí, že se obsah střev vylije do těla a nastane mohutná otrava.
Zároveň dovhází k silnému krvácení.
Jak uvedl rybíz, OKAMŽITĚ volejte záchrannou službu na telefonu 155 nebo 112 !!!
Mohlo by se jednat o život ohrožující poranění.