jancacv

Známá se mě nedávno ptala jestli sama může požádat exekutora o exekuci na sebe

tak se ptám za ní jestli toto lze udělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemá,ta známa,nějakou úchylku?!

Další odpovědi
tom004

Jestli si to neplete,s vyh­lášením,osobní­ho bankrotu.Jinak,e­xekuci,může nařídit,pouze soud.

standa

…a proč ten dluh (co by měl být předmětem exekuce) neuhradí přímo věřiteli, nebo se s ním nedohodne na nějakém režimu splátek, když už ochotně ´nadbíhá´ exekutorovi ??

anonym

exekutora sama na sebe nejspíš nemůže poslat, ale pokud chce, aby jí někdo bral věci, tak stačí si domůzavolat 20 romů (bez urážky ;D)