EVIL

Znám lék na závislost na facebooku???

prostě začněte hrát wowko nebo 4story metin lineage nebo něco takového je to hrozný žrout času a pak nemyslíte na fejsko a stejně vás to pak přestane bavit a když už pak nezapnete fb tak nebudete závislí :) dekuji :D nobelovku mi pošlete až pak :D

Nejlepší odpověď
anonym

jednu hloupost nahradit ještě mnohem větší hloupostí u které můžete zabíjet čas … 🙂 mno

Další odpovědi
Děda Louda

Znám lepší, jmenuje se Šeherezáda.

kropitko

A na to jste přišel sám a nebo vám to někdo poradil??? Pokud jste to někde vyčetl, tak vložte odkaz, ať se můžu kouknout,,kdo to byl, co to bylo za koumese,,,:-D