janek66

„Znám dva Václavy Havly.Jednoho před svatbou s Dášou, druhého po svatbě“.Nevíte kdo je autor citátu?

Myslel jsem si že to byl Karel Kryl, ale po porovnání dat to nemohl být on.

Nejlepší odpověď
anonym

Premyslim ted take s vami. Byl to nejaky jeho hodne dobry kamarad. Nemohl to byt pan Triska ?
Ale vazne nevim. Vim ale jedno : ja takovych kamaradu mam. 🙂
A drive jsme jezdivali s partou na vylety , dovolene. A jeden muj kamarad nechal vzdycky zenu doma. S tim , ze kdyby jela ona , tak by nejel. On se vzdycky za ty dny tak vyradil, ale kdyz byl s ni , tak musel byt za vzorneho. Ona vsechno tolerovala a sama mu to dopurocovala. Ze s nim nepojede, ze by ho " buzerovala " a at si to uzije. A jsou spolu " stastni dodnes ". 🙂 -iv-