Stříbrný

Znali jste Lemmyho Kilmistera?

zakladatele, frontmana, zpěváka a basáka sk. Motörhead? Tak zemřel, do Prahy už zahrát nepřijede.
Killed by death.
Ano, velmi správně... kdysi velmi dávno bedňák u Hendrixe, potom basák, doprovodný vokál Hawkwind, nakonec úspěšná sólové dráha, fast Eddie Clarke a Taylor, už jsou tam nahoře spolu s Dio, Lordem, Bolderem a spol.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vzal to rychle. Mám rád kapelu Hawkwind, ještě když s nimi hrál. Také se mi líbili Motorhead, ale tak do roku 1983. Lemmy byl ještě ze staré sorty pravých rockerů. On už je zázrak že se vůbec dožil 70 let při takovém jeho způsobu života. R.I.P.

Další odpovědi:

Stříbrný

Dobře znám tu největší pecku Ace of Spades a nezaměnitelný Lemmyho zpěv. I když Motorhead ani Hawkwind nebyly nikdy v mém poslechovém portfoliu, tak třeba na rádiu Beat mě Lemmy dokázal vždy potěšit.
Každopádně ho považuju za jednu z největších legend světového rocku.

Bronzový

Teď čtu taky a nemůžu tomu uvěřit :(
Měla jsem jet teď na jejich koncert, je to pro mě veliké zklamání a celkem mě to dost zasáhlo. Ale určitě by nechtěl aby pro něj fanoušci truchlili.
Každý jednou odejde, ale takhle náhle bych to u něj nečekala.

Uctím ho na Silvestra tím, že si zapalím po dlouhé době červené Malborko, místo vína koupím J. Danielse a pustím si moje nejoblíbenější písničky od Motorhead.

Zlatý

Znala, Hawkwind poslouchám, Motörhead ne.

Stříbrný

Vím o koho jde, ale neposlouchám je.

Pokročilý

Když mi bylo 13,tak jsem se starším bráchou byl na Metalfestu . S Lemmym jsem si tenkrát plácnul. Když jsem si to přečetl, že zemřel tak jsem se i na chvilku rozbrečel . Hned se mi vybavilo jak jsem si s ním plácnul . Letos jsem chtěl jet na Motörhead do Německa . http://kultura.zpravy.idnes.cz /…

Diskuze k otázce

Zlatý

ten který je

AD lexx:Kytarista Eddie Clarke žije.V současnosti hraje v kapele Fastway.Když Clarke odešel od Motorhead,nastoupil na jeho místo Brian Robertson a po něm Michael Burston zvaný Wurzel,který zemřel r.2011.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.