marci1

Znali jste dabéra, herce, publicistu a výborného recitátora Michala Pavlatu?

Dnes bohužel po dlouhé těžké nemoci zemřel ve věku 71 let. ☹
Měl nádherný hlas a přednes.
Obr.: pixabay.com

Nejlepší odpověď
Medulka.013

Michal Pavlata je můj nejoblíbenější dabér už od dětství, kdy jsem si oblíbila jeho hlas v dětském/rodinném seriálu Dusty. Léta jsem ani neznala jeho tvář, a tak mě mile překvapilo, když jsem narazila na jeho fotografii v nějakém časopisu. Byla jsem překvapená a potěšená zároveň.

Další odpovědi
annas

Děkuji za zprávu, byť smutnou a nečekanou. Pana Pavlatu jsem naposled viděla asi před měsícem v pořadu TV Zázraky přírody.

Měl příjemný hlas, zapamatovatelný, vždy jsem ho poznala.

V pořadu reagoval vtipně, netušila jsem se, že vzdoruje nemoci.

Naděje umírá poslední, ta jeho odešla s ním. Byli tu, ale už nejsou. Bohužel.

Čest jeho památce!

Kepler

Přiznám, se že jsem ho neznal. Ale smrt každého výjimečnějšího člověka je ztráta pro jiné, zvláště když odešel dřív, než se čekalo.

iceT

Osobně samozřejmě ne, ale jeho hlas mi bude chybět.

Nedávno jsme si doma s přítelem pouštěli Honza málem králem a celkem s šokem jsme zjistili, že Korna v téhle pohádce namluvil Michal Pavlata, kromě zpěvu samozřejmě.