Myšák V.

Znak na PC pro „zemřel“

Zdravím.Mám tu jeden oříšek.Jaký znak mám zvolit nebo napsat na PC klávesnici pro „smrt“ nebo „zemřel“???Pro narození se používá znak hvězdičky „*“.Přepisuji starou kroniku a pro "smrt"je tam znak meče nebo dýky nebo je to obyčejný kříž-nevím, která(ý) je otočená(ý) špičkou dolů.Poradíte se symbolem???Díky.M.
Doplňuji:
Jak na mapu znaků???

Nejlepší odpověď
Miroslavst

tak napiš + nebo na mapě znaků napiš tento symbol:

Doplňuji:
Otzevři si word a dej vložit symbol pak už jen procházej písmenka a znaky. až najdeš, tak poklepej a vloží se to do dokumentu. :)

Další odpovědi
rynek878

start-všechny programy-příslušenství-systémové nástroje-mapa znaků
nebo stisknout ALT+0134 a pustit