Znají vaši partneři váš profil na odpovědích?Pro­bíráte s nimi své odpovědi a dotazy,témata od­sud?

Nejlepší odpověď
Andělé

Tj.náhoda. Zrovna tu byl za dětmi bývalý manžel,neví,že existuje tento web. Když si všiml,že sem něco píšu,viděl „hlavičky mužů“ (nicky) a ihned usoudil,že s někým flirtuju. Samozřejmě mu nic do toho není,ale přesto zrudl vzteky a dál se k tomu nebudu vyjadřovat. Znám ho,zase ho to přejde,ale jestli se popídí,tak si uzavřu profil.
Jinak něco málo proberu s dcerou,příští týd.jí bude 13,tak jen co sama potřebuje vědět,nebo nějakou legraci,vhodnou jejímu věku. Kamarádce jsem o tomto webu vyprávěla samé hezké věci…:-)

Další odpovědi
Drap

ne

hanny 2

Můj profil ne,jen dceři jsem ho jednou řekla,ale odpovědi a témata někdy probíráme a sami mě řeknou,ať se na něco zeptám.

casey

nejsem tady dlouho, ale moje zena zatim o odpovedich nevi a nebo vi, nebot, se s tim neschovavam a ctu i odpovidam i kdyz chodi kolem, ale nikdy jsme se o tom nebavili

rosinka

Zná a říká: „No vidíš, jaká jsi šikulka!“ A já vás všechny chválím, jak jste chytří,vzdělaní a vtipní!

pokazdejinak

manžel o profilu ví, ale málokdy s ním probírám nějaké otázky… jen se ho ráda zeptám, když chce někdo poradit s rybičkami, protože na to je můj muž odborník ;)

většinou ho spíš odháním – hlavně když se snažím sesmolit nějakou odpověď a on mi kouká přes rameno… jako teď ;)

hanulka11

Ne .