Avatar uživatele
anonym

Znají vaši partneři váš profil na odpovědích?Pro­bíráte s nimi své odpovědi a dotazy,témata od­sud?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, casey před 4562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Tj.náhoda. Zrovna tu byl za dětmi bývalý manžel,neví,že existuje tento web. Když si všiml,že sem něco píšu,viděl „hlavičky mužů“ (nicky) a ihned usoudil,že s někým flirtuju. Samozřejmě mu nic do toho není,ale přesto zrudl vzteky a dál se k tomu nebudu vyjadřovat. Znám ho,zase ho to přejde,ale jestli se popídí,tak si uzavřu profil.
Jinak něco málo proberu s dcerou,příští týd.jí bude 13,tak jen co sama potřebuje vědět,nebo nějakou legraci,vhodnou jejímu věku. Kamarádce jsem o tomto webu vyprávěla samé hezké věci…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

ne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Můj profil ne,jen dceři jsem ho jednou řekla,ale odpovědi a témata někdy probíráme a sami mě řeknou,ať se na něco zeptám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

nejsem tady dlouho, ale moje zena zatim o odpovedich nevi a nebo vi, nebot, se s tim neschovavam a ctu i odpovidam i kdyz chodi kolem, ale nikdy jsme se o tom nebavili

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Zná a říká: „No vidíš, jaká jsi šikulka!“ A já vás všechny chválím, jak jste chytří,vzdělaní a vtipní!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

manžel o profilu ví, ale málokdy s ním probírám nějaké otázky… jen se ho ráda zeptám, když chce někdo poradit s rybičkami, protože na to je můj muž odborník ;)

většinou ho spíš odháním – hlavně když se snažím sesmolit nějakou odpověď a on mi kouká přes rameno… jako teď ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ne .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek