Renatka222

Značka rogelli

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s touto značkou? Chtěla bych příteli dát na vánoce oblečení na kolo a narazila jsem i na rogelli.Mají rozumné ceny,ale já ji neznám a moc se ve sportovním značkách neorientuju

Odpovědi
odpomass

Rogelli je dle mě solidní (holandská) značka s dobrou cenou a kvalitou. Může vydržet dost, určitě se toho neboj.

Renatka222

A ty od nich něco máš? Já jsem si celou dobu myslela, že je to česká značka,ani nevím proč.A je lepší koupit krátké kalhoty na kolo nebo ty, které mají šle?