jiri2105

značka konec hlavní silnice

staré přeškrtnutí ve značce bylo pěkně tučné-tudíž i viditelné narozdíl od těch proužků nyní… Jinak oči mám v pořádku, jen nechápu proč tomu tak je
Doplňuji:
To je právě ono. Ty proužky sou tak špatně vidět,že už ani nemáme ponětí že ty značky ještě jsou, a s pocitem že jedem po hlavní pak.. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Značka existuje, asi chtěli jeji tvůrci ušetřit nějakou tu barvu. Ono se šetří tam,kde nemá!

Další odpovědi
mikik

nevím ale myslím si že značka konec hlavní silnice už neexistuje.Tuto značku ruší další křížovatka alespoň si to mysím

Redog

Existuje ale už se moc nepoužívá :)

cukrar

vidíte ten rozdíl?
http://www.e-autoskola.cz/do­pravni-znacky/dopravni-znacky-upravujici-prednost.php

opravdu se domníváte, že se to plete?

jiri2105

A co, vím jak vypadá.. dejte porovnání starého a nového označení. Jak bylo správně bylo řečeno zas se šetří na čem nemá