Rokio

Značí počet kamarádů na Facebooku něco?

Mám tím na mysli, jestli to neznačí např. oblíbenost, vyšší závislost na Facebooku, prestiž či postavení apod.

Odpovědi
Tw!st

vůbec ne, někdo může si přidávat jen tak náhodné lidi a někdo to nedělá, takže jich má míň

zelí

Já si nikdy nikoho nepřidal a mám jich tam asi 100. To značí prestiž. :D

Kulpix

Značí to možná to, že jsi závislák… Já osobně nemám FB vůbec a nevadí mě to. O to víc kámošů ,,hmotných'' znám.

Drap

Značí to jen to, že dotyčný stráví určitý čas na fb

pucipuci

Jsem starší ročník, ale také mám fb. Ovšem mít 100 a více přátel mi příjde jako povrchnost, nebo ten dotyčný má tak nudný život, že raději kouká na příspěvky druhých.