Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Zná vaše heslo ještě někdo jiný?

Dejme tomu k emailu 🙂 Jak moc věříte přítelkyním/pří­telům apd. Ceníte si soukromí? :)
Doplňuji:
Díky za odpovědi :)

czechrapsind: teď zrovna prezentace a brzké spuštění KSOJe :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kost, anonym, Ing.internet, suaeda, Deli před 4567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Můj manžel zná mé heslo k mailu, já jeho, ale nezneužíváme to. Jen pin ke své kartě by mi nedal, asi ví proč 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Heslo možná zná málo lidí. Spíš by mohli znát hash. Odposlechem sítě se může zjistit heslo. Aby někdo cizí nebrouzdal počítačem a kopíroval nějaké cookies, o to se stará firewal a odmítnutí všech příchozích spojení. K heslům by neměl mít přístup nikdo jiný než vlastník. Jestli na to někdo kašle, nepotřebuje tedy heslo vůbec. Navíc zadělává na problémy těm, které má v emailovém adresáři.
Zdravím. Co je nového na tvých stránkách?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Jsou hesla důležitá a nedůležitá. Na všelijaká diskusní fóra a podobné ptákoviny používám v FF automatické ukládání hesel, takže i když je nikomu jinému nesděluju, tak by se z mého počítače daly vydolovat. Hesla, u kterých jde o peníze (banka, paypal, piny…) jsou jen v mé hlavě a nikde jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maggie.b

Mé heslo… Nezná nikdo kromě mě a PC a taky lístečku kde ty hesla mám napsaná! :D Nevím, ale asi bych jen tak klíďo píďo nedala heslo kámošce… A myslím, že ona mě také ne! :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Používám tři hesla a volila jsem tři varianty:
strašně krátké
nechutně dlouhé (a ještě celé v angličtině)
a číselné

Kupodivu se mi to osvědčilo i když mi někdo stál za zády, zatím se mi nikdo nikam nenaboural. :D Každopádně mi přijde, že ve svém zájmu bych měla v nejbližší době hesla obměnit.. Coby kdyby. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Pokud používáte v internetovém prohlížeči funkci zapamatování hesel, tak je velice jednoduché získat Vaše přihlašovací údaje. Pro názornost použiji Mozilla Firefox: v hlavním menu Nástroje klikněte na položku Možnosti, následně na záložku Zabezpečení. Zde se nachází tlačítko „Zobrazit hesla“, pomocí něhož vyvoláte seznam uložených přihlašovacích údajů (opakovaným stisknutím téhož tlačítka v tomto seznamu zobrazíte přístupová hesla).

Možností, jak zjistit Vaše hesla je mnoho. Pamatuji si některé přístupové údaje členů rodiny k nejčastěji používaným službám na internetu, nicméně soukromí respektuji (e-maily) a přihlašuji se k „cizím“ účtům (např. internet banking) pouze až na základě jejich požadavku. Vše je samozřejmě o důvěře, jak moc toho druhého známe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

některá má hesla neznám ani já! :D třeba na MySpace se už přes rok nemůžu přihlásit, tak to preventivně zkouším s jiným heslem každý měsíc :D proto používám jedno univerzální, který si se mnou nikdo nikdy nemůže spojovat :) zná ho akorát jedna moje bývalá spolužačka ze střední – měly jsme spolu počítač na informatiku, ale ta to nikomu neřekne ani ho nepoužije :)
akorát u těch, kteří to vyžadovaly – gmail, myspace, skype atd mám obměnu hesla … ty pitomé příkazy mít v heslu alespoň jednu číslici a alespoň jedno velké písmeno mě zabíjí :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

k emailu a všemu jinému znám jen já a notebook :)

jinka hraji hru divokekmeny.cz a od tama zná heslo má kámoška, ale té bezvýhradně důvěřuji :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Hesla nikomu neposkytuji. Používám jich celou řadu. Různě složitá jak na co. Na hry a pokecy na netu stačí jednoduší. Na jiné aplikace a na důležité emailové adresy již složitější kombinace. Samozřejmě existují potenciální internetové hrozby jak uvádí <czechrapsind> a nebo přímo na PC pomocí keylogerů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Heslo na diskuzních fórech je pouhá zábava. Ale PIN platebky, to je jiný kafe, v případě únosu, úmrtí jsou prachy v čudu, tedy přesněji navěky v rukou bankéřů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kost

Moje hesla nikdo nevi a nikomu je nesdeluji.Cca jednou za pul roku si je vzdy zmenim (od emailu atd..)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek