KdoSiOdJinud

Zná vaše heslo ještě někdo jiný?

Dejme tomu k emailu 🙂 Jak moc věříte přítelkyním/pří­telům apd. Ceníte si soukromí? :)
Doplňuji:
Díky za odpovědi :)

czechrapsind: teď zrovna prezentace a brzké spuštění KSOJe :)

Nejlepší odpověď
Deli

Můj manžel zná mé heslo k mailu, já jeho, ale nezneužíváme to. Jen pin ke své kartě by mi nedal, asi ví proč 🙂

Další odpovědi
anonym

Heslo možná zná málo lidí. Spíš by mohli znát hash. Odposlechem sítě se může zjistit heslo. Aby někdo cizí nebrouzdal počítačem a kopíroval nějaké cookies, o to se stará firewal a odmítnutí všech příchozích spojení. K heslům by neměl mít přístup nikdo jiný než vlastník. Jestli na to někdo kašle, nepotřebuje tedy heslo vůbec. Navíc zadělává na problémy těm, které má v emailovém adresáři.
Zdravím. Co je nového na tvých stránkách?

baghira

Jsou hesla důležitá a nedůležitá. Na všelijaká diskusní fóra a podobné ptákoviny používám v FF automatické ukládání hesel, takže i když je nikomu jinému nesděluju, tak by se z mého počítače daly vydolovat. Hesla, u kterých jde o peníze (banka, paypal, piny…) jsou jen v mé hlavě a nikde jinde.

Maggie.b

Mé heslo… Nezná nikdo kromě mě a PC a taky lístečku kde ty hesla mám napsaná! :D Nevím, ale asi bych jen tak klíďo píďo nedala heslo kámošce… A myslím, že ona mě také ne! :D

WeeBear

Používám tři hesla a volila jsem tři varianty:
strašně krátké
nechutně dlouhé (a ještě celé v angličtině)
a číselné

Kupodivu se mi to osvědčilo i když mi někdo stál za zády, zatím se mi nikdo nikam nenaboural. :D Každopádně mi přijde, že ve svém zájmu bych měla v nejbližší době hesla obměnit.. Coby kdyby. :)

Georgo2010

Pokud používáte v internetovém prohlížeči funkci zapamatování hesel, tak je velice jednoduché získat Vaše přihlašovací údaje. Pro názornost použiji Mozilla Firefox: v hlavním menu Nástroje klikněte na položku Možnosti, následně na záložku Zabezpečení. Zde se nachází tlačítko „Zobrazit hesla“, pomocí něhož vyvoláte seznam uložených přihlašovacích údajů (opakovaným stisknutím téhož tlačítka v tomto seznamu zobrazíte přístupová hesla).

Možností, jak zjistit Vaše hesla je mnoho. Pamatuji si některé přístupové údaje členů rodiny k nejčastěji používaným službám na internetu, nicméně soukromí respektuji (e-maily) a přihlašuji se k „cizím“ účtům (např. internet banking) pouze až na základě jejich požadavku. Vše je samozřejmě o důvěře, jak moc toho druhého známe.

Ella

některá má hesla neznám ani já! :D třeba na MySpace se už přes rok nemůžu přihlásit, tak to preventivně zkouším s jiným heslem každý měsíc :D proto používám jedno univerzální, který si se mnou nikdo nikdy nemůže spojovat :) zná ho akorát jedna moje bývalá spolužačka ze střední – měly jsme spolu počítač na informatiku, ale ta to nikomu neřekne ani ho nepoužije :)
akorát u těch, kteří to vyžadovaly – gmail, myspace, skype atd mám obměnu hesla … ty pitomé příkazy mít v heslu alespoň jednu číslici a alespoň jedno velké písmeno mě zabíjí :D

anonym

k emailu a všemu jinému znám jen já a notebook :)

jinka hraji hru divokekmeny.cz a od tama zná heslo má kámoška, ale té bezvýhradně důvěřuji :)

suaeda

Hesla nikomu neposkytuji. Používám jich celou řadu. Různě složitá jak na co. Na hry a pokecy na netu stačí jednoduší. Na jiné aplikace a na důležité emailové adresy již složitější kombinace. Samozřejmě existují potenciální internetové hrozby jak uvádí <czechrapsind> a nebo přímo na PC pomocí keylogerů.

lexx

Heslo na diskuzních fórech je pouhá zábava. Ale PIN platebky, to je jiný kafe, v případě únosu, úmrtí jsou prachy v čudu, tedy přesněji navěky v rukou bankéřů.

kost

Moje hesla nikdo nevi a nikomu je nesdeluji.Cca jednou za pul roku si je vzdy zmenim (od emailu atd..)