Nicoll123

Zná tu prosím někdo nějaký šampon nebo tak něco,aby mi rychle rostly vlasy?

Kámoška se na začátku školního roku ostříhala(mikádo) a už má vlasy ůplně dlouhé.Mně vůbec nerostou…Teď jsem se ostříhala.Doufám,že mi teďka porostou.Čím to je,že mi vůbec nerostou?Předem děkuji.
Doplňuji:
Opravdu.Odtatním rostou vlasy úplně rychle,ale já je mám pořád stejné.Proč?

Nejlepší odpověď
Akzeret

Možná ti to jen přijde, denně se vidíš několikrát v zrcadle. Zdravé vlasy rostou 11–14 cm ročně. Je tedy možné, že ti rostou o trošku pomaleji.
Zkus hodně pít, vlasy potřebují vláhu. Při jejich mytí nedři pokožku, jez vyváženě, používej šampon na tvůj typ vlasů, nevystavuj je velkému mrazu ani přímemu slunci a nesleduj to tolik – určitě jsi zdravá, chce to jen čas ;)

Další odpovědi
msi

vůbec nerostou? to neni možný snad ani ne? – u zdravýho člověka

badisko

Rust vlasu je podminen geneticky …zadny sampon ti nepomuze …
Doplňuji:
pokud ti vlasy nerostou jak by jsi chtela tak navstiv kadernici a porad se s ni o nejakem …sestrihu …ktery by ti slusel … popripade se muzes podivat zde … http://hairstudio.e-kontakt.cz/ ktery sestrih by ti slusel ..proc kazda holka musi mit vlasy do pasu ?..to je mi teda zahadou …:D

Drap

To co píšeš je nesmysl. Špatně se díváš.
Doplňuji:
Podobný dotaz zde už byl několikrát. Jsou přípravky na podporu vlasů, pročti si zde:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-nejaka-balzam-krem-ci-sampon-na-rychlejsi-rust-vlasu