Nicoll123

Zná tu prosím někdo nějakou adresu na minecraft hru pro více hráčů?Předem děkuji.

Neznám žádnou adresu takže musím hrát sama pro jednoho hráče a není to vůbec zábava :(

Nejlepší odpověď
kuba123

Ano já znám, je to můj server! (nechci dělat reklamu) je to server zatím ho máme sice chvilku a moc lidí tam nehraje ale stojí se tam na to podívat (máme tam špatnou mapu byla válka na serveru tak se prosím nediv, mapa se v pondělí bude mazat!) IP serveru nalezneš zde: http://myczsty­le.goneo.cz/