Damiana

Zná tu někdo současný ruský pop? Hledám interpetku a píseň. Ale info mám mizerné…

O zpěvačce vím pouze, že se jmenuje Serděčkova (Сердечкова) a úryvky z písně – душа, душа… шпажку сигарет, я пойду в Dolce Gabana… Jedná se o moderní, popovou písničku. Včera jsem ji slyšela v Thermalu, ale nikde ji podle jména interpretky nemohu najít.

(PS: Barnajko, pomoc!:-))))

Doplňuji:
Paráda badisko!! 🙂
Díky moc! To je ono. Jen mě nenapadlo, že je Verka chlap. Říkala jsem si, jak mají ty Rusandy pěkně hluboké hlasy!
Fakt jsi mi udělal radost:-)

Nejlepší odpověď
badisko

http://www.you­tube.com/watch?v=O­cOe9px8uGU

Další odpovědi
briketka10

http://www.you­tube.com/chan­nel/UCZIudSKJI­EDtvSz-ACVlVsg?featu­re=plcp
nevím, jestli je to přímo tato zpěvačka,
ale tu písničku si v nich možná najdeš :)
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=s7-tIw6M_R0
taky předělala tuto píseň, ale teď
si nevzpomenu od koho je orig.

briketka10

jéje to bude nějaký vyřizování účtů
ten kluk má na ni pivku žejo áchjo :(

Sůwa

Damiano, máš se ozvat Davidovi22. Požádal mne o kontakt s tebou vnitřní poštou, ale já ho stejně nemám a ani zprávu zpět se mi nepodařilo odeslat. Stejně nevím o co jde, jen že máš dát " věci do pořádku". 🙂

Damiana

Sůwa: Díky ti za zprávu, ale jelikož nemám co „dávat do pořádku“, (protože jsem sama neudělala žádný bordel), kontaktovat nikoho nehodlám.

david22

Ale máš. Stačí zalovit „hlouběji“ ve svém svědomí.

briketka10

tak jestli to není ani ta další
já tu odpověď smáznu jó :))

Damiana

Jsi hodná briketko, ale není to ona. Tohle, co jsi mi poslala jsem projela už v noci po dýze jako první, nic z toho to není. ☹ Ale díky:-)

badisko

a muj odkaz?…dej vedet kdyztak budu hledat dal

Damiana

Paráda, je to ono:-) Díky moc:-)

badisko

no neni zac rad jsem pomohl…a jsem rad ze mas radost..;D

Damiana

🙂

badisko

http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=Verka+Serduchka&oq=Ver­ka+Serduchka&gs_l=­youtube-reduced.12...128383­.128383.0.194811­.1.1.0.0.0.0.0­.0..0.0...0.0­...1ac.2.