Nicoll123

Zná tu někdo prosím nějaký druh papouška,který je hezky zbarvený a dá se naučit rychle mluvit?Předem dě­kuji

Budeme mít 2 papoučky a já nevím,jakého si mám vybrat.Jen vím,aby se snadno naučil mluvit(samozřrjmě že ho to budu učit,ale aby byl nějak poslušný,aby se s ním dalo prostě ´´´komunikovat,,)…A a­by holka byla žlutočervená a kluk zelenomodrý,nebo zelenožlutý…Děkuji všem,kteří mi poradí

Nejlepší odpověď
beer

Vybírat pro tento účel ještě barvy zvířat není příliš praktické..
Nicméně, takovou kombinaci seženeš u andulek (umí mluvit krásně), jenže v páru je to těžko naučíš – budou si štěbetat mezi sebou a to je ten problém.
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Zpravidla se k „mluvení“ vybírá chovatelem ručně dokrmovaný sameček, který bude u nového majitele žít sám, bez další ptačí společnosti.