barnajka

Zná někdo „zaručenou“ pravdu o Jiřím Schelingerovi? Opravdu měl nahradit Ozzyho Osbourna v Black Sabbath?

Těch spekulací a fám bylo tolik..Zajímalo by mě, jak to bylo doopravdy. Divím se, že nikoho ještě nenapadlo s touto otázkou oslovit přímo Sabbathy, mohl by se spekulacím udělat konec :)

Nejlepší odpověď
KRATOS

Byla to jen fáma a zarytí fanoušci tomu věřili.Myslím,že J.S. byl dobrej,ale nahradit Ozzyho by nedokázal.

Další odpovědi
ten který je

Je to fáma,komunisti by ho stejně nikam nepustili.V té době se jen říkalo že J.Schellinger zní podobně jako Black Sabbath.