annas

Zná někdo z vás léčebné postupy tibetské nauky?

Dostala jsem knihu Sedm Tibeťanek, podtitul Tajemství chuti do života. Knihu jsem prolistovala, zatím nevím, co si mám o této terapii myslet.
Doplňuji:
Zaj-Po, děkuji. Něco jsem vytušila. Takže nechat uležet.

Nejlepší odpověď
anonym

PANI ANNAS,TATO TERAPIE SICE FUNGUJE DO JISTÉ MÍRY,ALE ZBYTEČNĚ SE PO DUCHOVNÍ STRÁNCE ZAPLETETE DO BUDHISMU A ZENBUDHISMU.JE TO ZALOŽENO V PODSTATĚ NA TOM, ABY SE LIDÉ DOSTALI POD VLIV MODLÁŘSKÉHO NÁBOŽENSTVÍ A ODKLONILI SE OD PRAVÉHO KŘESTANSKÉHO BOHA.,MYSLÍM TO OPRAVDU DOBŘE.---ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO-ale rozhodnutí je na vás,

Zdroj: ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI

anonym

A ja si zase myslim pani Annas,ze neni na skodu si to precist.

vagra

Annas-Nemyslím si,že nejlepší řešení je knihu odložit i když ji neznám.
Zvědavost Vám nedá a stejně si ji nakonec přečtete.
Na knihách tohoto typu,je nejlepší to,že si na ně můžete udělat svůj názor a nejste odkázána na názor lidí,kteří jsou předem přesvědčeni o jejich škodlivosti.
Bibli taky musíte nejdříve přečíst,aby jste si na ni udělala svůj názor.

annas

Já jsem knihu prolistovala, ale nějak mě moc nezaujala. Určitě se k ní vrátím.